O Nas

Towemade to młoda prężna firma nowych technologii

Firma Towemade powstała w celu realizacji projektu, którego celem jest zaprojektowanie i stworzenie e-usługi towemade.com wraz z aplikacjami mobilnymi i aplikacją społecznościową, która jest udostępniona dla Użytkowników.
Serwis ten ma za zadanie umożliwić łączenie się i komunikowanie się między sobą Użytkowników. Umożliwia też powstanie nieograniczonej liczby Organizacji, które będą mogły podejmować decyzje o uczestnictwie w Scenariuszach.
Scenariusze są to produkty cyfrowe, które za pomocą udostępnionych narzędzi tworzyć będą Partnerzy na Serwisie.
Serwis Towemade odpowiedzialny jest za rozdzielanie Zadań i zbieranie Decyzji oraz ich Grupowanie, tak aby powstała Grupowa Decyzja.
Pomysł na serwis opiera się na wykorzystaniu chęci ludzi do współpracy i rywalizacji ze sobą w momencie, gdy są zorganizowani w jakąś grupę i kierują się do jednego celu.

Witamy w Towemade

Podstawowa funkcjonalność Towemade polega na oferowaniu możliwości łączenia się, komunikowania między sobą Użytkowników w Grupach. Powstają Organizacje. Organizacje podejmują decyzje o uczestnictwie w Scenariuszach. Serwis odpowiedzialny jest za rozdzielanie Zadań i zbieranie Decyzji oraz ich Grupowanie tak aby powstała Grupowa Decyzja. W ramach Scenariuszy będzie można podejmować Grupowe Decyzje w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku, pokonania innej jednej lub wielu innych Organizacji.

  • Niezwykłe emocje
  • Niezapomniane wydarzenia
  • Unikalne możliwości sprawdzenia się
  • Gry grupowe w zasięgu ręki

Wartość projektu Towemade (netto): 700000.00 zł

Dofinansowanie: 490000.00 zł

Dofinansowanie ze środków publicznych: 70%

Procentowy udział środków unijnych: 85%

Dofinansowanie ze środków EFRR : 416500.00 zł

O naszej firmie

Towemade sp. z o.o. to start-up, który realizuje projekt budowy platformy decyzji grupowych.