Slide background Slider image Podejmuj wspólne decyzje. Wejdź do gier w grupie!  Pobierz teraz aplikację mobilną
Slide background Niezwykłe emocje Niezapomniane wydarzenia Unikalne możliwości sprawdzenia się Gry grupowe w zasięgu ręki Aplikacja mobilna Towemade Zagraj teraz! Slider Image
Slide background Towemade to platforma do
Grupowego Podejmowania Decyzji
Sprawdź Nas Slider Image
Towemade to platforma decyzji grupowych

Towemade umożliwia uczestnictwo i podejmowanie decyzji przez grupy Użytkowników zebranych w Organizacjach.Użytkownicy Towemade będą tworzyć jedną grupę, która wspólnie będzie dyskutowała i podejmowała działania i decyzje mające na celu osiągnięcie określonego celu np: zwycięstwa w grze, spotkania się z odpowiednią grupą ludzi, wykonania zadań.

Promocja!

Zaproponuj wybrany przez siebie Scenariusz swojej Organizacji. Za każde zaproszenie otrzymasz 100 punktów.

Promocja!

Zaproś dowolną Osobę do wybranej Organizacji. Za każde dołączenie otrzymasz 10 punktów Towemade.

Wielu użytkowników

Towemade umożliwia Organizacjom zapraszanie, zbieranie członków, wspólne podejmowanie decyzji o uczestnictwie i przebiegu w wybranym Scenariuszu.

Współzawodnictwo

Użytkownicy Towemade będą tworzyć jedną grupę, która wspólnie będzie dyskutowała i podejmowała działania i decyzje mające na celu osiągnięcie określonego celu np: zwycięstwa w grze, spotkania się z odpowiednią grupą ludzi, wykonania zadań.

Liderzy

Towemade pozwala na niespotykaną formę gry, w której decyzje podejmuje Organizacja złożona z Użytkowników. Użytkownicy mogą mieć różną siłę głosu w zależności od ich decyzji i doświadczenia. Zostań ich Liderem

Wspólnota

Towemade to platforma umożliwiająca uczestnictwo i podejmowanie decyzji przez grupy Użytkowników zebranych w Organizacjach.

Zwycięstwo

Towemade to aplikacja mobilna dzięki której w każdym miejscu możesz uczestniczyć w unikalnych grach grupowych i wspólnie z innymi podejmować działania w celu osiągnięcia celu.

Wspólna grupowa decyzja

Towemade to platforma pozwalająca na tworzeniu w formie scenariuszy oraz zarządzaniu grami grupowymi i wydarzeniami społecznościowymi.

Witamy w Towemade

Podstawowa funkcjonalność Towemade polega na oferowaniu możliwości łączenia się, komunikowania między sobą Użytkowników w Grupach. Powstają Organizacje. Organizacje podejmują decyzje o uczestnictwie w Scenariuszach. Serwis odpowiedzialny jest za rozdzielanie Zadań i zbieranie Decyzji oraz ich Grupowanie tak aby powstała Grupowa Decyzja. W ramach Scenariuszy będzie można podejmować Grupowe Decyzje w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku, pokonania innej jednej lub wielu innych Organizacji.

  • Niezwykłe emocje
  • Niezapomniane wydarzenia
  • Unikalne możliwości sprawdzenia się
  • Gry grupowe w zasięgu ręki

Atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu – komunikacja w wirtualnym środowisku i rozwijanie się poprzez rozwiązywanie ciekawych Zadań

Towemade

Zostań naszym użytkownikiem